בריקים לחיפוי

איזה סוגי בריקים כדאי לבחור? 

זה מבוסס וממוסד: הישראלים אוהבים בריקים. יש בארץ מספר בריקים לציפוי קירות. בריקים לחיפוי אפשר למצוא בכל מיני צבעים ובגדלים שונים. בריקים לבית יכולים לשמש גם כבריקים לחיפוי חיצוני. לפי המקום בו עושים בריקים לחיפוי נבחר חומר הגלם והצבע. לא כל חומר מתאים לכל אחד, ולא לכל פרויקט.

לדוגמה, על מנת לשוות לבית מראה יפה ויוקרתי צריך להתאים את צבע הבריקים והגודל בהתאם לעיצוב הבית בכללותו. בריקים לחיפוי קיר בסלון יהיו אחרים מאלה שנעשה בהם חיפוי בקיר חיצוני. כדי להבטיח תוצאות טובות של עבודת חיפוי בריקים לבית רצוי לשכור את שרותיו של איש מקצוע מהמעלה הראשונה שיעשה את עבודתו במקצועיות, יעילות, מהימנות ובעלות סבירה.

הישראלים רוצים בריקים. איך בוחרים? 
בשנים האחרונות כל אחד רוצה שהבית שלו יראה שונה מהבית של האחר ולכן כל אחד מחפש דרכים לעשות זאת ואחת מהן היא חיפוי קירות. אחד הדרכים לחיפוי הם בריקים. איך בוחרים?
•    להתייעץ עם בעל/ת מקצוע: מעצבי הפנים והיועצים בחברות העוסקות בתחום מציגים ללקוח קטלוגים בהם ניתן לבחון עבודות קודמות של החברה ומתוכן יכול כל אחד להתרשם ולבחור את הדגם שנראה לו מתאים לביתו.
•    לראות מה הולך בקטלוגים: לדוגמה, הטרנד האחרון הוא חיפוי קירות בסלון בבריקים דמוי לבנים בגוונים שונים. לא מחפים את כל הקירות. בדרך כלל קיר או שניים והיתר מסיידים בצבע תואם. בריקים לבית או לקירות חיצוניים צריכים להיות מותאמים לעיצוב הבית בכללו. גודל הבריק חשוב בעיקר אם הם משמשים לחיפוי בתוך הבית.

מה חשוב לקראת סגירת העסקה?
חשוב מאד לבחור בריקים, לא משנה באיזה גימור או צבע, שמתאימים לתקציב של הפרויקט. בנוסף, חשוב לעבוד עם בעלי מקצוע מנוסים שיודעים את העבודה, שיש להם ניסיון בחומרים שנבחרו ושיש להם היכולת גם לספק אותם, אך גם לתחזק / לתקן וכמובן להתקין אותם. מומלץ ללכת להתרשם מהקטלוג של החברה ואולי אף ללכת למישהו הביתה לראות את העבודה. אין טוב ממראה עיניים, גם אם מדובר בבריקים לחיפוי בבית שלכם.

קטלוג