בריקים

יצירת קשר

לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר עבור הפרוייקט שלכם, מלאו פרטיכם:

קטלוג

כולנו רוצים שהבית שלנו יהיה מעוצב בהתאם לטרנדים הכי חמים, אבל מה לעשות שהטרנדים משתנים כל שני וחמישי? רצוי לכן לעשות דבר מפתיע וללכת על קלאסיקה שתמיד נשארת באופנה. אחד האלמנטים הקלאסיים שמקנים אווירה יוקרתית לכל חלל הוא בריקים – חיפויי קירות פנימיים בצבעים, גדלים ודוגמאות שונים. במאמר זה נפרט למה מדובר בהרבה יותר מטרנד.
 
בריקים – ממש לא טרנד
אמנם בכל המגזינים היוקרתיים של עיצוב הפנים יש תמונות של חללים שונים עם בריקים, אבל מכיוון שמדובר באלמנט קבוע המילה טרנד ממש לא במקומה. נכון שכיום משתמשים בחיפויי קירות כדי לשדרג חללים ביתיים שונים (מטבח, סלון ואפילו חדרי רחצה), אבל הם מקנים גם תחושה של יוקרתיות וקלאסיות ואלו כידוע אף פעם לא יוצאים מהאופנה.
חיפויי קירות פנימיים בניגוד לטרנדים אחרים בתחום עיצוב הבית נחשבים למוצר איכותי, אמין ומקצועי כך שכל השוואה לטרנדים לא עושה להם חסד. בנוסף, בניגוד לטרנדים אחרים שעומדים בפני עצמם, חיפויי קיר מצריכים התאמה הן לעיצוב והן לאלמנטים הקיימים – מה שאומר שמדובר בפעולה מקצועית לכל דבר ועניין שמצריכה ידע, ניסיון ומומחיות.
 
בריקים כאלמנט קלאסי
אחרי שהבנו שחיפויי קיר פנימיים הם הכל חוץ מטרנד אלא אלמנט קלאסי אמיתי, הגיע הזמן לדעת איך עושים את זה נכון ובעיקר – לאיזה חברה לפנות כדי להבטיח שתיהנו מהיתרונות של אלמנט זה בביטחון מרבי. בטח לא תרצו שקיר הבריקים ייפול עליכם דווקא ברגע הכי לא מתאים, למשל כשמגיעים אורחים מחו"ל…
הבחירה שלכם יכולה להיות קלה מאוד. יש רק חברה אחת בארץ שמתקינה חיפויי קיר במקצועיות אמיתית – חברת אבן סלע שאמנם מבססת את פעולתה על ידע אמריקאי בן 50 שנהאבל מייצרת את כל מוצריה בישראל ועומדת בתקן המחמיר של מכון התקנים הישראלי.

חברת אבן סלע מלווה את לקוחותיה הפרטיים והעסקיים לכל אורך התהליך. אין הבדל אם מדובר בקניון גדול, בית פרטי או דירת מגורים סטנדרטית. כולם ייהנו מייעוץ אישי, מהתאמה לעיצוב הקיים ומצוות שעומד לרשותם בכל שאלה קטנה כגדולה. צרו איתנו קשר והבטיחו חיפויי קיר שמשלב איכות, יופי וביטחון.