ריצוף חוץ

חיפוי חוץ – הבחירה הפופולארית בשוק הישראלי
כל מי שבונה או משפץ בית מתחבט איך לשדרג את הקירות הפנימיים והחיצוניים. אחת האפשרויות המקובלות ביותר בשנים האחרונות בארץ – קירות חיצוניים עם אבני חיפוי חוץ נותנת לבניין מראה שונה, יוקרתי ובתוספת  ריצוף חוץ של המדרכה המובילה פנימה לבית, רחבה עליה אפשר להעמיד עציצים וריהוט גן מוסיפים אף הם. בשנים האחרונות כל אחד רוצה לעשות בביתו משהו שונה, משהו מיוחד, כזה שאף אחד עוד לא חשב עליו. ריצוף חוץ, חיפוי חוץ ואבני חיפוי חוץ הם דברים שנכנסו לטרנד הבנייה בשנים האחרונות.

איך בוחרים אבן מתאימה לחיפוי חוץ?

  • בחירת אבני חיפוי חוץ בצבעים המתואמים ליתר קירות החוץ של הבניין היא דבר מתבקש. כדי לשוות לבית מראה יוקרתי ומעניין עושים חיפוי חוץ על הקירות בחזית והיתר מטייחים וצובעים בצבע המתאים לאבני החיפוי.
  • קבלני שיפוצים וקבלני בנין ממליצים ללקוחות שלהם לעשות חיפוי אבנים בסלון, סביב קמין ובחדרי המקלחת והמטבח. מספר אבני חיפוי המצויים בשוק הוא רב, ישנם גדלים, צורות, צבעים וחומרי גלם שונים.
  • עיצוב הבית בחוץ, כמו העיצוב הפנימי צריך להיות מותאם לכלל עיצוב הבית והריהוט שבתוכו וזאת משום שהעבודה נעשית  פעם אחת חיפוי חוץ לא מחליפים. מעצב פנים שיודע את מלאכתו ממליץ ללקוחותיו איזה חיפוי חוץ כדאי לעשות, ומהו חומר הגלם הטוב ביותר שיראה טוב למשך שנים.

למה חשוב לעבוד עם בעלי מקצוע טובים?
כל אחד מאתנו מרגיש כאילו הוא מעצב מקצועי בכל מה שקשר לבית שלנו. אבל רובנו לא בעלי מקצוע ולכן כדאי לשכור את שירותיו של בעל מקצוע העוסק בתחום חיפוי וריצוף. יחד עם הלקוח מכינים תכנית עבודה אותה מציגים לספק חומרי הגלם.
בחירת חברה טובה מונע מהקריטריונים הבאים:

  • שירות איכותי ואדיב, כלומר – ליווי צמוד ברמה העיצובית כדי לבחור את האבן של מתאימה ביותר לריצוף חוץ שלכם
  • מגוון רחב בתקציבים שונים – כדי שתוכלו לבחור מה שהכי מתאים לכם
  • חברה שמתמחה גם בהתקנה והובלה, וגם בתחזוקה, ושיש לה צד עיצובי, צד הנדסי וצד בטיחותי בכל שעל בעבודתה

קטלוג