אבן בריק

טרנד חדש בישראל: אבן בריק לקירות הבית
טרנד חדש נכנס לשוק עיצובי הדירות והבתים, טרנד חיפוי קירות. יש מספר רב של אפשרויות בתחום, מכיוון שבכל פעם שיש טרנד חדש גם צצות חברות רבות, אבן בריק היא אחת מהן. היא מקובלת בעיקר בקירות סלון, מטבח וחדרי מקלחת.כדי להעניק לחלל החדר בו אנחנו עושים חיפוי קיר אבן אווירה ייחודית,קלאסית ומודרנית צריך לבחור בחומר גלם מתאים. אבן בריק יכולה לתת את התשובה. למעשה כל אבני החיפוי יכולות להיות יוקרתיות אם נדע איך לעצב את הקיר בצורה הנכונה והמקצועית ביותר.

מי עושה עבורכם את העבודה?
אדריכלים ומעצבי פנים מציעים ללקוחות רבים לעשות בביתם קירות מחופים. בניגוד לקירות מסוידים או צבועים אותם אפשר להחליף מתי שרוצים, הרי חיפוי קיר אבן הוא תמידי. עבודה מקצועית משדרגת את הקיר והחדר. אבני חיפוי מתאימים לפנים וחוץ הבית. לא רק בבית פרטי עושים חיפוי קיר אבן. גם קבלני בניין החלו בשנים האחרונות להשתמש ולנצל אבני חיפוי בקירות החיצוניים של הבניין. כדי להבטיח שאבני החיפוי לא יפלו משתמשים הקבלנים בדבק חזק במיוחד.

עוד מישהו זקוק לחיפוי קירות מעבר לבתים פרטיים?
בשנים האחרונות גם אולמות אירועים החלו לחפות קירות. אבן הבריק היא אחת מהאבנים היותר מקובלות מה שמעניק לאולם כולו יוקרה וסטייל מיוחד. בנוסף, גם מפעלים החלו להצמיד חיפויים לקירות שלהם – הן במשרדים והן בשטחי העבודה.

אנשי מקצוע טובים מבטיחים עבודה טובה
חשוב לעבוד רק עם בעלי מקצוע שעומדים בתקן הישראלי המחמיר. כל חומר גלם שיוצא לעבר הלקוח נבדק על ידי אנשים שמיומנותם הוכחה. חשוב גם לעבוד עם חברה וותיקה – ישנן מספר קטן שלהן בישראל, שכן זה מבטיח עבודה איכותית ובטוחה. כדי לבחור – אפשר ללכת לאחד מאולמות התצוגה. חברה טובה משתתפת גם במכרזים של חברות ציבוריות ומשרדי ממשלה כדי לעשות עבודת חיפוי קירות. לא מעט קירות ומבנים מחופים על ידי צוות מצומצם של מס' קטן של חברות. חשוב מאד לעשות עבודה בטיחותית, אסתטית ונקייה – ובמחיר הוגן.

קטלוג