אבן חיפוי

חיפוי אבן פנים – הכי יפה שיש השנה!

בבנייני מגורים שנבנים בשנים האחרונות על ידי מספר לא קטן של קבלנים אפשר למצוא בסלון קיר עם אבן חיפוי. חיפוי הקיר אמור להקנות מאה מרשים ושונה ואכן מגוון האפשרויות הרחב מאפשר זאת. הבחירה של הלקוח בסוג חיפוי אבן פנים נקבעת לקראת ביצוע החיפוי עצמו. כל מי שעוסק בתחום חיפוי פנים יודע שחיפוי פנים עושים אחת לתקופה ארוכה. בניגוד לסיד או צבע שניתן בכל זמן רצוי  לשנות אבן חיפוי היא לשנים ארוכות. בשל כך – זוהי הבחירה הנכונה.

למה חיפוי אבן?

  • אבן חיפוי מתאימה גם לחיפוי קיר קמין בסלון והיא מעניקה לקיר מראה עתיק. רוב בעלי הבתים שיש להם קמין בסלון משלבים אותו בחיפוי אבן פנים יחד עם הקיר הסמוך מה שנותן הרגשה של תלת מימד.
  • בנוסף לחיפוי אבן פנים יש גם אבן חיפוי המתאימה יותר לחיפוי קירות חוץ. חיפוי פנים וחוץ נותן הרגשה של בית ישן או כפרי, אף כי זה עתה נבנה או שופץ, והחיפוי משתלב עם כלל עיצוב הבית ועם האופי של היושבים בו.
  • חיפוי פנים עם אבן חיפוי דמוי לבנה בצבע טבעי הוא המבוקש מבין שלל חיפויי קירות. חיפוי אבן פנים  מקובל בחדרי המגורים, חדרי ילדים או חדר שינה.
  • גם לחדרי המתנה במשרדים של בעלי מקצוע שונים מקובל לעשות אבן חיפוי. הקיר עם החיפוי נותן הרגשה של יוקרה, הריהוט משתלב עם צבע אבן החיפוי ויש הרגשה נעימה בעת ההמתנה.
איך יודעים במה לבחור? 
בבוא הלקוח למשרד של החברה איתה הוא מתעניין לעבוד, כדאי שיביא אתו את תכנית החלל בו יעשה החיפוי כדי לתת ליועץ החברה את הרושם הראשוני לקראת הכנת תכנית עבודה ובחירת אבן חיפוי המתאימה ביותר לדירת הלקוח. חשוב לעבוד עם חברה שיש לה היצע גדול של אבנים. חשוב מאד לעבוד עם חברה מקצועית, ומנוסה אשר עובדת על פי התקנים הבטיחותיים המחמירים, שיודעת לייעץ על עיצוב ושיש לה את חומרי הגלם הטובים ביותר שיש לשוק להציע.

קטלוג