אבנים לקיר

אבנים לקיר – הדרך לשמור על קיר יפה וגם עמיד

בשנים האחרונות נבנים בתים רבים בישראל ובמקום טיח מניחים אבנים לקיר, על מנת לעשות אותו יפה יותר אך גם עמיד בצורה משמעותית. הקיר מקבל צורה יוקרתית והוא בצבע טבעי של האבנים. חיפוי קירות הוא הטרנד החדש ורבים המבנים בארץ מצופים באבנים. אפשרות נוספת כדי לשדרג: לתת מראה יוקרתי לפנים הבית נעשה גם באמצעות חיפוי קירות בזכוכית  אשר מוסיף מראה נוצץ ומנקר עיניים גם לקירות האבן הכפריים והפשוטים.

לא כל אחד יכול לעשות עבודה זו! 
העבודה היא ברמה גבוהה ומקצועית עם חומר גלם מיובא מחו"ל. גם חדרי מקלחת ומטבחים נעשים עם חיפוי הן חיפוי באבן והן בזכוכית. העבודה נעשית בעיצוב ייחודי שיוצרת מראה אמנותי ויוקרתי. מצד אחד חיתוך עיצובי עדין ושילוב חומרים שדורש מיומנות ידיים, מצד שני הבנה בהנדסה, הדבקה של חומרים והיכולת שלהם להישאר צמודים לקיר לאורך שנים. לדוגמה, חיפוי קירות חיצוניים אינו זהה לחיפוי קירות פנים או עמודים של בניין. לכן, איש מקצוע יכול לפתור את הדילמה והוא יוכל להמליץ על הטוב ביותר, חומרית, עיצובית ותקציבית.

מה לבדוק לפני ביצוע העבודה? 
בעת בחירת חומר הגלם לחיפוי קירות פנים כדאי לבדוק איזה חומר גלם מתאים ביותר ושיגן מפני רטיבות, בעיקר בחדרי מקלחת, וכתמי בישול במטבח. במטבח ובחדרי המקלחת רצוי להשתמש בעת חיפוי קירות באריחי פורצלן שהם דוחי כתמים ורטיבות. כדי להגיע לעבודה מושלמת של הדבקת אבנים לקיר ובחירת האבנים המתאימות ביותר כדאי להתייעץ עם מעצב פנים. הידע והניסיון שלו יכולים להועיל בעת ההחלטה.

כדי להחליט על אבנים לקיר צריך להתחשב ביתר העיצוב של החלל. התאמת צבע האבנים ליתר הריהוט, להתאים מרבד ווילונות וגם התמונות שעל הקיר צריכות להיות מותאמות. חיפוי קירות נעשה לשנים רבות. זה לא צבע שניתן לצבוע שכבה על שכבה. אבנים לקיר הם השקעה לתקופה ארוכה ולכן צריך לעשות בדיקה מקיפה, על מנת להכיר את ההיצע בשוק ולבחור לעבוד עם החברה המתאימה בדיוק עבורכם ועבור הצרכים של הפרויקט שלכם.

קטלוג