בריקים למטבח

כולנו רוצים לשפץ את המטבח ולהקנות לו  מראה יוקרתי בקלות, אבל לא כולם יודעים שהדרך הפשוטה לעשות זאת היא באמצעות בריקים.
אמנם בבריקים נעשה שימוש בעיקר בעיצוב של סלונים, אבל ניתן להשתמש בהם גם בחללים אחרים למשל כדי לשדרג את המטבח שלכם. בריקים או חיפוי קירות מאפשרים לשלב קלאסיות ומודרנית – מה שמבטיח שכל מטבח יעמוד במבחן הזמן העיצובי.

למה לחפות את קירות המטבח?
ברוב הבתים המטבח הוא לב הבית ובו נערכות רוב ההתכנסויות המשפחתיות החשובות. המטבח צריך להיות מקום לא רק נוח אלא גם נעים לעין, חם ומעוצב.
יש כאלה שיטענו שמדובר בתכונות שמנוגדות זו לזו, אבל הודות לבריקים אפשר ליהנות מכל זה ויותר במטבח אחד. כיום ניתן ליהנות מחיפויי קירות ממגוון דוגמאות, צבעים וגדלים כך שאין סיכוי שלא תמצאו את מבוקשכם.
חיפוי הקירות במטבח יהפוך אותו למעניין יותר ויעניק השראה לכל בישול. זו הדרך הקלה ביותר לא רק לשדרג את המטבח, אלא גם להפוך אותו לשיחת היום בקרב השכנים ולגרום לו להיראות יוקרתי – ממש כמו במגזינים הבינלאומיים הכי חשובים שיש בתחום העיצוב.

איך עושים את זה נכון?
ביצוע של חיפוי קירות במטבח היא משימה קלה להפליא -לפחות ככה זה נראה בסרטונים השונים ביוטיוב. האמת היא שדווקא ההפך הוא הנכון ומדובר בפעולה מורכבת שמצריכה בעלי מקצוע. אחת החברות המקצועיות בארץ בתחום זה היא חברת אבן סלע.
החברה מייצרת את חיפוי הקירות שלה בישראל ושימוש בשירותיה מאפשר ליהנות מיתרונות שונים, למשל 50 שנה של ניסיון, מקצועיות ואמינות.
כל התקנה של חיפוי במטבח לוקחת בחשבון את ארונות המטבח שלכם, את מכשירי החשמל ואת גופי התאורה – מה שהופך אותו לחיפוי בהתאמה אישית

החברה שאליה פונים המעצבים
בנוסף, החברה משמשת כמקום שבו מתעדכנים מעצבי הפנים בטרנדים האחרונים, מעניקה ייעוץ אישי לכל לקוח פרטי כעסקי ומלווה אותו לכל אורך התהליך.
חיפויי הקיר של החברה משלבים איכות, יופי, ביטחון וצוות החברה שמח לענות על כל שאלה של כל לקוח באשר הוא. צרו קשר כאן

קטלוג