בריקים

כולנו רוצים שהבית שלנו יהיה בסטייל יוקרתי, ייראה כאילו יצא מתוכנית בערוץ החיים הטובים, יהיה יוצא דופן מבחינה עיצובית או סתם יתאים לטרנד הכי חדש בתחום הלבשת הבית. בריקים לחיפוי הקירות עושים את כל זה והרבה יותר ובניגוד לטרנדים אחרים- זה כבר מזמן לא טרנד אלא ממש מאסט עיצובי.

איך עושים את זה בהצלחה?
כדי להשיג את האפקט המיוחל מומלץ להתאים את צבע הבריקים וגודלם לעיצוב הבית, אבל מכיוון שכיום יש בריקים במגוון של גדלים וצבעים מדובר במשימה קשה במיוחד. חשוב לזכור שחיפוי קירות פנימיים או חיצוניים מצריך הבנה של חומר הגלם. פשוט לא כל חומר גלם מתאים לכל בית ולכל מקום, למשל: בחיפוי קירות חיצוניים עושים שימוש בחומרים שונים מאלו שבהם מחפים קירות פנים.

אז מה עושים?
מומלץ לעשות את אחד משני הדברים הבאים ועדיף את שניהם :

  1. להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום העיצוב, למשל מעצב פנים ולהתרשם מעבודות קודמות שביצע בבתים של אחרים.
  2. להציץ בקטלוגים של עיצוב ולראות מה הולך היום. למשל, כיום הטרנד הוא לחפות רק קיר אחד או שניים ואת השאר לצבוע.

כאשר מחליטים לבצע חיפוי של הקירות מומלץ לשכור את שירותיו של בעל מקצוע. זו הדרך להבטיח חיפוי מקצועי, יעיל, אמין, מהימן וכמובן עלויות נמוכות ככל האפשר. חשוב גם לבחור באדם בעל ידע וניסיון בתחום – ככה בעת הצורך לתחזוקה או תיקונים יהיה למי לפנות.

לאיזו חברה לפנות?
מומלץ לפנות לחברת אבן סלע שמבססת את פעילותה על ידע בן חצי יובל שנים. בחברה ניתן לרכוש בריקים וחיפויים לקירות פנימיים וחיצוניים, ליהנות מייעוץ ומליווי לכל אורך הדרך, לקבל תשובות לכל השאלות וליהנות ממגוון רחב של אפשרויות. אחת מהן בטח תתאים לכם.
חברת אבן סלע מספקת את מוצריה למגזר הפרטי והציבורי וכן לבניינים רבי קומות, לבתי ספר, לקניונים ולבתים פרטיים. בכל מקום שבו היא פועלת החברה מתאימה את מוצריה לעיצוב ולאלמנטים השונים שקיימים בו – עובדה שהופכת את הבחירה בה לבחירה הנכונה. צרו קשר כאן

בריקים לבנים בסלון
כולנו רוצים שהבית שלנו ייראה הכי טוב שאפשר, אבל לא לכולנו יש זמן לעשות את זה ולמרבה ההפתעה זה בכלל לא נחוץ. הטרנד שכובש את העולם בסערה לאחרונה הוא בריקים לבנים בסלון- חיפוי שנשאר למשך שנים רבות ומתאים לכל ריהוט. רוב הסיכויים שהטרנד הזה (בניגוד לטרנדים אחרים) לא צפוי להיעלם בקרוב אם בכלל. המאמר הבא יסביר למה כדאי שגם לכם יהיה חיפוי כזה, איך לעשות את זה ובאיזו חברה לבחור.בריקים לבנים בסלון – למה בכלל ואיך עושים את זה?
חיפוי באמצעות בריקים לבנים בסלון מאפשר לכם ליהנות מסלון משודרג במראה מרשים ויוקרתי- ממש כמו בבתים של המפורסמים בטלוויזיה או בתפאורה של סרט. מכיוון שהמבחר גדול ויש מגוון של דוגמאות וגדלים מומלץ לעשות מספר פעולות, למשל :

  1. להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום עיצוב הפנים
  2. לבקר בבתים אחרים ולהתרשם בעצמכם
  3. להתחיל מקיר אחד ואחרי שמתרגלים ואוהבים להתקדם לשאר הקירות שבסלון

מומלץ לבחור בריקים לבנים לסלון בהתאם לתקציב שלכם ולזכור דבר אחד – מדובר במוצר תמידי שיישאר על קירות הסלון שלכם מעתה ועד עולם. מסיבה זו חיפוי זה חייב להיות איכותי, מקצועי ואמין ובחירתו חייבת להיעשות בכובד ראש וברצינות רבה. כדי להבטיח שתיהנו מהיתרונות האלו חייבים לפנות לחברה הכי טובה שיש בתחום.

איך יודעים אם מדובר בחברה מקצועית ?
חברה מקצועית בתחום החיפויים היא חברה שעובדת עם חומרי הגלם המשובחים ביותר, שנותנת שירותים ללקוחות שונים במגזר הפרטי והעסקי ברחבי הארץ ושבאמתחתה לקוחות מרוצים. כמו כן, החברה שתבחרו צריכה לדעת לשלב את הקיים עם העתידי, כלומר להתקין בריקים בהתאמה לעיצוב הקיים של הדירה ובעיקר הסלון, לשלב את החיפוי עם אלמנטים שקיימים במקום (למשל קמין) ועוד.

למזלכם חברת אבן סלע עושה את כל זה ואפילו יותר. חברת אבן סלע מלווה את לקוחותיה לכל אורך הדרך משלב התוכנית ועד ההתקנה, מעניקה להם ייעוץ בהתאמה אישית ומשלבת את החיפויים בהתאם לעיצובים ולאלמנטים קיימים. חיפויי הקיר של החברה הם גם אסתטיים וגם בטוחים  – מה שהופך אותם להכי מוצלחים שיש בשוק. ליצירת קשר לחצו פה.

קטלוג