חיפוי פנים

חיפוי פנים – עבודה לאנשי מקצוע בלבד! 
חיפוי פנים בדירות ובתים הוא אחד הדברים הנדרשים ביותר בשנים האחרונות – והישראלים פשוט אוהבים את הכיוון העיצובי הזה. מירב הקבלנים, עוד בחתימת ההסכם לרכישת הדירה, במפרט הטכני, מציינים את האפשרות של הלקוח לבחור קירות חיפוי אבן או להשאירם חלקים ומסויידים בלבד. פעולה זו מאפשרת קירות חזקים, עמידים וגם יפים. רוב הלקוחות שמעדיפים בריקים לחיפוי מבקשים לעשות זאת באמצעות חברה מקצועית – וזוהי הבחירה הנכונה ביותר .

למה לבחור עבודה מקצועית?
•    חברה מקצועית מציעה חיפוי פנים בצבעים, גדלים וטקסטורות שונות. קשה להתחרות בזה.
•    חברה מקצועית מציעה בריקים לחיפוי קירות פנים במחירים מגוונים .
באופן לא מפתיע, בריקים לחיפוי קירות פנים, הם המבוקשים ביותר בישראל, למרות שהם אינם זולים ועבודתם אינה פשוטה. התוצאה הסופית של הקיר הנבחר מעידה על חומר גלם משובח ואם העבודה נעשית בידי איש מקצוע ברמה גבוהה הקיר יראה מרשים ויוקרתי. ההחלטה על בניית קיר חיפוי אבן צריכה להיות שקולה והלקוח צריך להיות בטוח שזה מה שהוא מעוניין לראות בביתו מאחר וחיפוי פנים לא עושים בתדירות גבוהה, כמו סיוד וצביעה. עבודת חיפוי פנים, בכל חומר גלם, היא חד פעמית ולאורך שנים.

איזה אפשרויות נוספות יש? 
בנוסף לחיפוי פנים אפשר גם לעשות חיפוי חוץ שירשים את כל מי שצופה בבית. בנוסף יש להוסיף גם ריצוף המדרכה וחלק מהחצר ולנצל את המשטח להעמדת רהיטי גן ועציצים. חיפוי פנים לא כולל רק קירות של סלון. אפשר לעשות בריקים לחיפוי בחדרי האמבטיה, בפינת אוכל או מטבח. כל אחד וטעמו האישי.

איך בוחרים את העבודה? 
כל מי שבונה בית ומשקיע כספים רבים בכל פרט ופרט יבחר בבריקים. כדי לבחור בחברה לאספקת חומרי הגלם ובבעל מקצוע שיעשה את העבודה, כדאי להתרשם מפרסומים באינטרנט או בעיתונות המקצועית. חוות דעת של לקוחות קודמים יכולים לעזור בעת ההחלטה. גם צפייה בקטלוגים היא דרך לקבל החלטות.

קטלוג